TEKLİF İSTE
Müşteri Hizmetleri
0312 345 14 22
GSM Destek
0541 345 14 24
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
0541 345 14 24
E-mail Destek
alpayreklam@gmail.com
IŞIKSIZ TABELA
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
Hava Durumu

Ankara Çarşamba Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu En yüksek 24°C En düşük 11°C

İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 879
Toplam Ziyaretçi : 275935
Alpay Reklam
IŞIKSIZ TABELA

Işıksız Tabela – Ankara Ostim Tabela

Firmaların uzun ömürlü ve uygun fiyatlı olmasından kaynaklı çok sık tercih ettiği bir tabela çeşidi de ışıksız tabelalardır. Her sektör tarafından talep edilen ışıksız tabelalar iç ve dış mekânda kullanılabilmektedir. Işıksız tabela imalatı farklı malzemelerle yapılabilmektedir.  Dijital baskı tabela, aliminyum tabela, kutu harf tabela (krom, pleksi, strafor) üretimi yapılabilmektedir.

Işıksız tabelalar gün ışığında son derece dikkat çekici olmasına rağmen, karanlıkta gözükmezler. Işıksız tabela genellikle gece görülmesine ihtiyaç olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Işıksız tabelalara istenirse dışarda spot ışık konularak da aydınlatma sağlanabilmektedir.

Işıksız Tabela Fiyatları

Işıksız panolar sadece gün ışığında gözükse de firmalar için uzun ömürlü bir reklam aracıdır. Alpay Reklam Tabela Sistemleri olarak fiyatlandırmalar kullanılan malzeme, tabelanın ölçüsü ve montaj yerine göre ayrıntılı olarak hesaplanmaktadır.  Ankara Ostim tabela üretimi ışıksız olarak en çok çatı tabelası, yol tabelası ve iç mekan tabelalarında tercih edilmektedir. Işıksız kutu harfli tabelaları ofislerinizde tercih ederek dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz.

Işıksız tabela imalatımız Ankara Ostim’de bulunan atölyemizde yapılmaktadır. Aklınızdaki ışıksız reklam panosunu siz hayal edin biz üretelim. Yol tabelası, İç mekan tabelaları, eczane tabelası, ışıksız tabela, ışıklı pano ihtiyacında bizimle iletişime geçebilirsiniz.