Totem Tabelalar pleksi, alüminyum, polikarbon, alüminyum kompozit ve vinil gibi malzemelerden imal edilebilmektedir. Totem Tabelalar genellikle iş yerlerinin önüne takılabileceği gibi, alternatif olarak otoyol kenarlarına ve şehirler arası yollara da dikilmektedir. Totem tabelalar Işıksız ve ışıklı (florasan ve led ile aydınlatma) olarak üretilebilmektedir. Totem Tabelada dikkat edilmesi gereken konulardan biri yerden yüksekliğine göre kaset ölçüsü ve konum açısından görünebilirliğidir.

Alpay Reklam, tecrübeli ve uzman kadrosuyla her ebattaki direkli totem tabelanın imalatını yapmaktadır.

Totem tabela imalatı yaparken totem tabelanın büyüklüğüne göre yapılacak statik hesaplamalara göre malzeme seçimi yapılmalı ve rüzgar ve her türlü dış mekan hava şartlarına karşı uzun yıllar sağlamlığını ve işlevini korumalıdır.

Totem Tabela Nedir : Açık hava Reklam sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olup, yol kenarlarına konulan ve uzak mesafeden görünmek için tercih edilen, ışıklı totem,ışıksız totem yada kabartma kutu harf totem tabela gibi bir çok biçimde dizayn edilerek üretilen genelde yüksek ve kalın çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten ibaret reklam biçimine totem tabela denir.

Totem Tabelaların en çok kullanıldığı yerler : Totem tabelalar genelde Açık arazide, mağaza önlerinde, otoban ve yol kenarlarında, fazla yüksek olmayan tepelerde, site girişlerinde, park alanlarında, bilgi ve reklam yönlendirme içerikli olarak kullanılmaktadır.

Totem reklam tabelaları ya da direkli reklam tabelalarını günümüzde hemen hemen birçok firma ve sektör tercih etmekte olsa da başlıca sektörlere örnek verecek olursak ;

Eczane totem tabelası,Otel totem tabelası,Benzin istasyonu totem tabelaları,Site bina apartman direkli tabelaları,Lokanta totem reklam tabelası, daha birçok sektörde tercih edilen reklam modelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir